АВТОЕКСПЕРТИЗА

UA RU
НЕЗАВИСИМАЯ АВТОЭКСПЕРТИЗА ДЛЯРАСТАМОЖКИ АВТОМОБИЛЯ | АВТОЕКСПЕРТ.com.ua Фото - 1

НЕЗАЛЕЖНА АВТОЕКСПЕРТИЗА ДЛЯ

РОЗМИТНЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Отримайте детальну безкоштовну консультацію від експерта

Що таке оцінка автомобіля?

НЕЗАВИСИМАЯ АВТОЭКСПЕРТИЗА ДЛЯРАСТАМОЖКИ АВТОМОБИЛЯ | АВТОЕКСПЕРТ.com.ua Фото - 3

Оцінка авто - це різновид послуги, пов'язаної з проведенням автомобільної експертизи. Ключовим завданням у цьому разі стає встановлення ринкової вартості транспортного засобу, оцінка його стану. Експерт після проведення оцінки повинен дати відповідь на питання, яка реальна ціна машини, відштовхуючись від її технічного стану та особливостей сучасного ринку. Додатково можуть проводитися роботи, спрямовані на оцінювання ступеня пошкоджень авто, його зносу.

Коли ввели обов'язкове страхування ОСЦПВ, послуга проведення оцінки збитку після аварії стала по-справжньому популярною на відповідному ринку послуг. Багато власників транспортних засобів, яким доводилося мати справу зі страховою компанією, замовляють послуги незалежних експертів для проведення робіт з оцінки після ДТП. У такому разі можна розраховувати на отримання точних даних щодо грошового еквівалента отриманої шкоди після ДТП. Це дасть змогу витребувати з винуватця або страхової адекватну суму компенсації.

НЕЗАВИСИМАЯ АВТОЭКСПЕРТИЗА ДЛЯРАСТАМОЖКИ АВТОМОБИЛЯ | АВТОЕКСПЕРТ.com.ua Фото - 5

Переваги роботи з нами

Результат оцінювання за 1 годину.

Не потрібно відпрошуватися з роботи кілька разів або виділяти цілий день для проведення незалежної оцінки збитку вашого автомобіля. При проведенні огляду у нас ви отримуєте результат незалежної експертизи після ДТП вже протягом 1 години після огляду.

Досвід роботи у сфері 

Ми і наші фахівці працюємо понад 7 років на ринку автоекспертизи та супутніх послуг. За всі роки ми провели сотні експертиз автомобілів, що дає нам краще розуміння сфери, ніж би це зробила Ваша страхова компанія.

Виїзд експерта і доставка результатів

Автомобіль не на ходу або в ремонті? Немає часу приїхати на експертизу? Наші кваліфіковані експерти готові виїхати до вас. Ви зможете замовити доставку результатів незалежної експертизи у зручний час і місце.

Повне ведення справи в суді

Не потрібно витрачати час і нерви на судову тяганину. Довірте цю роботу нашим досвідченим юристам. Результат - виплата справедливого відшкодування на ваш рахунок і компенсація витрат на наші послуги.

Отримайте детальну безкоштовну консультацію від експерта

Переваги в цифрах

7

Років досвіду у сфері

від 800 грн

Старт цін на наші послуги

400+

Зроблених експертиз

Ми зв'яжемося з вами і допоможемо вирішити вашу проблему!

Усього одна безкоштовна консультація від нашого експерта, дасть Вам розуміння важливості автоекспертизи, а також відповість на всі запитання, що Вас цікавлять.

Вартість автоекспертизи

БЕЗ ВИЇЗДУ

від 800 грн.

З ВИЇЗДОМ

від 1000 грн.

СКЛАДНА

від 1700 грн.

Відповіді на часті запитання

Залишилися питання?

Отримайте детальну безкоштовну консультацію від експерта

Ми зв'яжемося з вами і допоможемо вирішити вашу проблему!

Усього одна безкоштовна консультація від нашого експерта, дасть Вам розуміння важливості автоекспертизи, а також відповість на всі запитання, що Вас цікавлять.

Відгуки наших клієнтів

АНДРІЙ

м. Київ

Залишився задоволений співпрацею. Буду вас рекомендувати знайомим і друзям.

ВІКТОР

м. Бориспіль

Вашого юриста можу тільки похвалити! Я навіть не торкався нічого, він сам усе зробив. Ставлю тверду "п'ятірку"

Оксана

м. Київ

Отримала навіть більше, ніж очікувала. Ставлю п'ять балів.

ОЛЕНА

м. Київ

Знайомі говорили, що я даремно з цим зв'язуюся. Мене все влаштувало! Я буду рада, якщо комусь допоможуть також як мені.

РОМАН

м. Київ

Буду звертатися, буду вас рекомендувати. Хочу побажати вам удачі в роботі!

МАКСИМ

м. Бориспіль

Мені вже перерахували гроші. Якщо чесно, я розраховував, що заплатять удвічі менше.

ВАСИЛІЙ

г. Борисполь

Оцінюю роботу на "відмінно"! У разі ДТП обов'язково до вас звернуся ще!

БОРИС

м. Бориспіль

Усі витрати окупилися! Мені сподобалися ваші послуги!

Отримайте детальну безкоштовну консультацію від експерта

Що собою являє оцінка вартості автомобіля для розмитнення?


Це поширена послуга, яка потрібна останнім часом дуже часто. Обумовлено це зростанням популярності купівлі транспортних засобів за кордоном. Щоб правильно оформити процедуру ввезення, треба адекватно оцінити машину. Для цього доцільно звернутися до досвідчених експертів. Для нашої компанії оцінка авто для розмитнення є одним з основних видів діяльності. Є всі можливості і ресурси, щоб гарантувати бездоганну якість, оперативність та інші переваги.


Що таке оцінка авто?


Вона являє собою різновид експертизи, основною метою проведення якої стає визначення ринкової вартості, стану транспортного засобу. Експерт повинен дати відповідь на питання, скільки коштує конкретний автомобіль на підставі даних ринкової кон'юнктури і технічного стану. Важливо, щоб оцінка автомобіля під час розмитнення була точною і прозорою, щоб не виникало жодних проблем у процесі оформлення документації.


З яких етапів складається процес оцінювання?


Щоб експертна оцінка автомобіля для митниці була грамотною, треба заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Наша компанія готова провести всі необхідні роботи з експертизи на належному якісному рівні. Передбачає процедура огляд кваліфікованим експертом, який виявляє технічні неполадки, як очевидні, так і приховані. Вивчається вторинний ринок, що дозволяє встановити середньоринкову вартість для винесення конкретної оцінки.


У процесі проведення робіт враховується безліч чинників, серед яких:

  • Марка і модель автомобіля.
  • Рік випуску.
  • Технічний стан на момент проведення оцінки.
  • Зовнішній вигляд і т.д.

Коли оцінка автомобіля для митниці завершена, складається спеціальний звіт, в якому вказуються всі необхідні деталі. Він передається митним органам для оформлення декларації.


Чому треба довіряти професіоналам?


Дуже важливо, щоб фахівець із проведення робіт був справжнім експертом. Це робота для професійних експертів, рівень кваліфікації яких має бути максимально високим. Людина має відповідати низці критеріїв, серед яких чудові технічні знання, досвід, розуміння особливостей ринку підтриманих авто. У такому разі незалежна експертиза авто для розмитнення буде завжди бездоганно точною. У нашій компанії працюють саме такі фахівці.


Наші переваги


Якщо хочеться, щоб оцінка автомобіля митницею була зроблена швидко, якісно і професійно, доцільно заручитися  підтримкою наших співробітників. Серед основних переваг нашої компанії можна відзначити:

  • Високу швидкість виконання робіт без втрати для якості.
  • Досвід.
  • Прийнятні ціни.
  • Якісний сервіс  і т.д.

Ми пропонуємо всім клієнтам індивідуальний підхід, швидке оформлення всіх документів, юридичний супровід і всі інші послуги, які тільки можуть знадобитися при проведенні такої експертної оцінки транспортного засобу. Попередньо можна отримати безкоштовну консультацію.


АВТОЕКСПЕРТИЗА

Розробка сайту  Norml Studio

Партнер  viatorem.com.ua

Усі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено і переслідується за законом.